Intencje

INTENCJE MSZALNE

13-20 października

 

 

Niedziela 13.10.  NIEDZIELA PAPIESKA

6.30    GODZINKI

7.00    Za Parafian

9.00    + Irena Czesnowska w 3 rocznicę śmierci; Stanisław Czesnowski

10.30   + Tadeusz Niewiara w 5 rocznicę śmierci

12.00  + Zofia Grych w 10 rocznicę śmierci (od Córki z Rodziną); Maria Łętek

18.00  + Irena, Andrzej Rogalewscy; Franciszka, Franciszek Chudy; Maksymilian Słonka, Stanisław Chudy (od rodziny Słonków)

NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE

 

 

Poniedziałek 14.10.

7.00    + Irena Bachowska (od Uczestników pogrzebu)

16.45  NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

17.30  + Alina Pajdak (od Sąsiadów z ul. Bobrowej, Staszica, Różanej)

18.00  + Edward Grzelkiewicz (w upominku imieninowym od Żony i Synów)

 

 

Wtorek 15.10.

7.00    + Jerzy Mosna (od Uczestników pogrzebu)

16.45  NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

17.30  + Teresa Bytnar (w upominku imieninowym od Rodziców)

18.00  + Joachima Dębska-Imielska w upominku urodzinowym; Zygmunt Imielski w 61 rocznicę śmierci (od Syna i Córki z Rodziną)

 

 

Środa 16.10.

7.00    + Krystyna Urbańska (od Uczestników pogrzebu)

16.45  NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

17.30  + Alina Pajdak (od Stanisławy Piaskowskiej z Rodziną)

18.00  + Mieczysław Gad (od Córki z Rodziną)

NOWENNA

 

 

Czwartek 17.10.

7.00    + Felicja, Tadeusz Latos (od rodziny Latosów z Tarnawy)

16.45  NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

17.30  + Irena Misiak (od córki Danuty i zięcia Józefa)

18.00  + Stefan Kamiński (od Wnuczki i Wnuka z Rodzinami)

ADORACJA

 

 

Piątek 18.10.  ŚW. ŁUKASZA EWANGELISTY

7.00    + Józef Kulasek (od Uczestników pogrzebu)

16.45  NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

17.30  + Bronisława, Józef Kieljan

18.00  ZA ZMARŁYCH DO MIŁOSIERDZIABOŻEGO:

+ Krystyna Urbańska (od rodziny Żarnowieckich)

+ Krystyna Urbańska (od rodziny Urbańskich)

+ Dorota Tylec-Knapik (od Uczestników pogrzebu)

+ Kazimiera Wiśniewska (od Księży pracujących w naszej parafii)

+ Zdzisław Pytlik (od Sąsiadów z ul. Różanej)

+ Krystyna Pluta w 6 rocznicę śmierci (od Męża)

+ Jan Grelewicz (od Uczestników pogrzebu )

+ Wanda Oracz (od Księży pracujących w naszej parafii)

+ Stanisław Kudła (od Uczestników pogrzebu )

+ Irena Buss (od Księży pracujących w naszej parafii)

+ Teresa Kucharska (od Uczestników pogrzebu )

Zmarli z rocznych wypominków

 

 

Sobota 19.10.

7.00    + Zofia Sobieraj (od rodziny Świda)

17.30  + Irena Bachowska (od brata Eugeniusza z Rodziną)

18.00  + Remigiusz, Kazimierz Konik; Jan, Katarzyna Piotrowscy

SPOTKANIE PRZED CHRZTEM (W SALI)

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

 

 

Niedziela 20.10.  29 NIEDZIELA ZWYKŁA

6.30    GODZINKI

7.00    Za Parafian

9.00    O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Aleksandry z okazji 30 rocznicy urodzin (od Chrzestnej)

10.30   + Wilhelmina, Czesław Szczypińscy i ich Rodzice

12.00  + Jan Janus w 3 rocznicę śmierci (od Żony i Syna z Rodziną)

13.00  CHRZTY

18.00  + Irena Podsiadło (w upominku imieninowym od Janka i Ewy)

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

 

Z życia Parafii