Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

 

22 maja 2022

6 NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

 

  1. Dzisiaj szósta niedziela wielkanocna. Za tydzień będziemy obchodzić uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W piątek (27 maja) rozpocznie się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

 

  1. Z okazji Dnia Matki w naszym kościele odbędzie się Koncert dla Mam w niedzielę 29 maja o godz. 19.15 (po nabożeństwie majowym). Jest on dedykowany wszystkim Mamom. Serdecznie zapraszamy.

 

  1. Organizujemy też Mszę św. za zmarłe Mamy. Będzie ona w środę 25 maja o godz. 18.00. Imiona i nazwiska Mam, za które będziemy modlić się w tej Mszy św., prosimy zgłaszać w zakrystii.

 

  1. Nabożeństwo majowe w naszym kościele jest codziennie po Mszy św. o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 

  1. Dzisiaj (niedziela 22 maja) podczas Mszy św. o 18.00 młodzież z naszej parafii przystąpi do sakramentu bierzmowania. Ze względu na bierzmowanie, nabożeństwo majowe w dniu dzisiejszym jest wyjątkowo po Mszy św. o godz. 7.00.

 

  1. Dziękujemy za złożone przed tygodniem ofiary na prace w naszym kościele.

 

  1. W piątek (27 maja) o 18.00 będzie Msza św. za zmarłych do św. Jana Pawła II. Intencje można zgłaszać w zakrystii.

 

  1. W niedzielę za tydzień (29 maja) o 12.00 będą roczki, czyli Msza św. w intencji dzieci przeżywających rocznicę urodzin. W przyszłą niedzielę będzie też dodatkowa Msza św. chrzcielna o godz. 13.00. Spotkanie dla Rodziców i Chrzestnych odbędzie się w sobotę po nabożeństwie majowym (ok. godz. 19.00) w kościele.

 

  1. Tak jak już informowaliśmy, intencje Mszy św. na cały 2023 rok będzie można rezerwować od niedzieli 29 maja.

 

Biuro Podróży Primapol organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w terminie 1-8 października br. Program wyjazdu jest dostępny w gablocie przed kościołem i na stronie naszej parafii. Ulotki z programem są też wyłożone na stolikach za ławkami. Zapisy i dodatkowe informacje w siedzibie Biura.

 

Z życia Parafii