Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

 

25 sierpnia 2019

21 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

  1. Od następnej niedzieli (1 września) wracamy do zwykłego porządku Mszy Świętych w naszym kościele. Msze Święte w przyszłą niedzielę będą o 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. Wakacyjny porządek Mszy św. obowiązuje do soboty 31 sierpnia.

 

  1. Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego będzie w niedzielę za dwa tygodnie (8 września) o godz. 12.00. Podczas tej Mszy św. odbędzie się poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych, na które szczególnie zapraszamy pierwszoklasistów. Będzie to pierwsza w nowym roku szkolnym Msza św. dla dzieci. Nie będzie Mszy św. na rozpoczęcie roku w poniedziałek 2 września.

 

  1. W najbliższy poniedziałek (26 sierpnia) przypada uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. tego dnia będą o 9.00 i 18.00. Zapraszamy.

 

  1. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o 7.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólna modlitwa.

 

  1. W środę po Mszy św. o 18.00 zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Kartki z prośbami i podziękowaniami można składać do pudełka na stoliku za ławkami. W czwartek po Mszy św. o 18.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.

 

  1. Podobnie jak w poprzednich latach, nasza parafia, we współpracy ze Szkołą Podstawową Nr 8, organizuje dożywianie w postaci obiadów dla dzieci z rodzin będących w trudnej sytuacji. U progu nowego roku szkolnego prosimy chętnych darczyńców o zgłaszanie się w tej sprawie do zakrystii. Miesięczna opłata za obiady dla jednego dziecka wynosi 50 zł.

 

  1. Spotkanie modlitewne Żywego Różańca połączone ze zmianą tajemnic różańcowych będzie w najbliższy poniedziałek (26 sierpnia) po wieczornej Mszy św.

 

  1. Dziękujemy za złożone przed tygodniem ofiary na prace w naszym kościele.

 

Uczestników wrześniowej pielgrzymki do Włoch zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się dzisiaj (niedziela 25 sierpnia) o godz. 19.00 w sali na piętrze kościoła.

Trwają zapisy na przyszłoroczną pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Ulotki z programem wyłożone są na stolikach z gazetami. Program jest też zamieszczony na stronie parafii i w gablocie przed kościołem.

 

 

 

Z życia Parafii