Adwent

W niedzielę 28 listopada rozpoczynamy okres Adwentu, a wraz z nim nowy rok kościelny i liturgiczny. Od poniedziałku (29 listopada) zapraszamy na Msze św. roratnie. Roraty dla dzieci będą o godz. 17.00. W związku z tym, przez cały Adwent (od 29 listopada do 23 grudnia) nie będzie Mszy św. o 17.30. Dzieci zapraszamy na roraty od poniedziałku do piątku. Wtedy będą otrzymywać pamiątkowe obrazki. Podobnie jak w poprzednich latach, zapraszamy także na tradycyjne poranne roraty o godz. 7.00. Będą one przez cały Adwent w dniach od poniedziałku do soboty.

Rekolekcje adwentowe w naszej parafii będą w dniach od 10 do 12 grudnia. Dodatkowe odwiedziny osób chorych i starszych przed świętami Bożego Narodzenia będą rozłożone w czasie. Prosimy o wcześniejsze zapisywanie swoich bliskich w zakrystii.

W Boże Narodzenie (25 grudnia) o godz. 12.00 będzie specjalna Msza św. w intencji wszystkich małżonków, a szczególnie tych, którzy przeżywają w tym roku swoje małżeńskie jubileusze. Imiona i nazwiska małżonków, za których będziemy się modlić w tej Mszy św., prosimy zgłaszać w zakrystii.

Z życia Parafii