Jasna Góra

Dobiega końca czas nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w naszej diecezji. Na niedzielę 21 czerwca zaplanowane jest czuwanie dziękczynne na Jasnej Górze. Czuwanie rozpocznie się Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00, a zakończy Mszą św. o północy. Parafie naszego dekanatu organizują wspólny wyjazd o godz. 17.00 sprzed Bazyliki Matki Bożej Anielskiej. Koszt 60 zł od osoby. Zapisy przyjmujemy w zakrystii do niedzieli 14 czerwca. Liczba miejsc jest ograniczona.

Z życia Parafii