Listopad

We wtorek 1 listopada przypada uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele będą tego dnia o 7.00, 9.00, 11.00, 18.00. We wtorek 2 listopada przypada wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św. będą o 7.00, 9.00 i 18.00. W dniach od 2 do 9 listopada, czyli przez całą oktawę po uroczystości Wszystkich Świętych, zapraszamy na wspólną modlitwę za naszych zmarłych podczas wypominków oktawalnych. Każdego dnia w ich intencji ofiarujemy Mszę św. o 18.00, a po Mszy św. będzie różaniec z wypominkami.

Nowe wypominki roczne będą od niedzieli 6 listopada.  Na stolikach z gazetami przygotowane są kartki na wypominki. Prosimy o czytelne wpisywanie imion i nazwisk zmarłych, najlepiej w pierwszym przypadku. Należy zaznaczyć, czy chodzi o wypominki roczne, czy oktawalne. Wypominki roczne są w każdą niedzielę w dwóch częściach: pierwsza część przed Mszą św. o 9.00, druga przed Mszą o 10.30. Kartki na wypominki prosimy przynosić do zakrystii.

W intencji naszych zmarłych możemy ofiarować spowiedź i Komunię św. W dniach od 1 do 8 listopada, nawiedzając cmentarz i modląc się za zmarłych, możemy zyskiwać odpust w ich intencji.

Z życia Parafii