Niedziela Palmowa

Przed nami Niedziela Palmowa (25 marca). W przyszłą niedzielę podczas każdej Mszy św. będzie obrzęd poświęcenia palm, a na Mszy św. o godz. 12.00 uroczysta procesja z palmami oraz Misterium z udziałem Dzieci i Rodziców. Zachęcamy do przyniesienia palm.

W najbliższy piątek (23 marca) odbędzie się dekanalna droga krzyżowa ulicami naszego miasta. Rozpocznie się w kościele św. Maksymiliana na Mydlicach Mszą św. o godz. 18.00, a zakończy w bazylice NMP Anielskiej. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą świec.

W naszym kościele w ten piątek będzie tylko droga krzyżowa dla dzieci o godz. 16.45. Dziękujemy wszystkim grupom, które przez cały Wielki Post przygotowywały i prowadziły wieczorną drogę krzyżową dla dorosłych: Różom Różańcowym, Akcji Katolickiej, Kręgowi Biblijnemu, Ministrantom oraz Młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

Członkowie Akcji Katolickiej po Mszach św. rozprowadzają paschaliki. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na działalność Caritas. W Niedzielę Palmową, podobnie jak w poprzednich latach, będzie można nabyć przygotowane przez Caritas chlebki wielkanocne.

Przypominamy o zmianie czasu na letni w przyszła niedzielę (25 marca).

Z życia Parafii