Po wakacjach

Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego będzie w niedzielę za tydzień (4 września) o godz. 12.00. Podczas tej Mszy św. odbędzie się poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych, na które szczególnie zapraszamy pierwszoklasistów. Będzie to pierwsza w nowym roku szkolnym Msza św. dla dzieci. Nie będzie Mszy św. na rozpoczęcie roku w czwartek 1 września.

Od czwartku 1 września wracamy do zwykłego porządku Mszy Świętych w naszym kościele. Msze Święte w niedziele będą o 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00, a w dniach od poniedziałku do soboty: rano o 7.00 i  po południu o 17.30 i 18.00. Możliwość spowiedzi: w niedzielę 15 minut przed każdą Mszą Świętą i na początku Mszy Świętej. W dni powszednie: rano 15 minut przed Mszą Świętą, a po południu na początku Mszy Świętych. Wypominki są w każdą niedzielę 20 minut przed Mszą św. o 9.00 i o 10.30.

Podobnie jak w poprzednich latach, nasza parafia we współpracy ze Szkołą Podstawową Nr 8 organizuje dożywianie w postaci obiadów dla dzieci z rodzin będących w trudnej sytuacji. U progu nowego roku szkolnego prosimy chętnych darczyńców o zgłaszanie się w tej sprawie do zakrystii. Można zadeklarować dowolną kwotę, którą będzie się wpłacać co miesiąc od września do czerwca.

Z życia Parafii