Wakacje

Ze względu na rozpoczynające się wakacje, od poniedziałku 24 czerwca zmienia się porządek Mszy św. w naszym kościele. W niedziele Msze św. będą o 7.00, 9.00, 11.00 i 18.00. W czasie wakacji wypominki są przed Mszą św. o 9.00 i 11.00. W dni powszednie (od poniedziałku do soboty) nie ma Mszy św. porannej, po południu będą zazwyczaj dwie Msze św.: o 17.30 i 18.00. Spowiedź w dni powszednie (poza niedzielą) jest przed Mszą św. o 17.30. Bez zmian pozostają godziny dyżurów w kancelarii.

W czasie wakacji punkt z odzieżą będzie nieczynny. Ostatni dyżur przed przerwą wakacyjną był w miniony wtorek (18 czerwca). Dziękujemy wszystkim, którzy przez cały rok przynosili odzież do naszego punktu.

Od niedzieli 30 czerwca będzie się ukazywał „Parafialnik Wakacyjny” zawierający intencje i ogłoszenia. Serdecznie dziękujemy Zespołowi Redakcyjnemu, który zajmuje się wydawaniem naszej gazetki.

Dziękujemy wszystkim, którzy w minionym roku szkolnym finansowali obiady dla dzieci z naszej parafii. Dziękujemy także Dyrekcji i Pracownikom Szkoły Podstawowej Nr 8 za współpracę. W gablocie przed kościołem umieszczone jest podziękowanie, które otrzymaliśmy w dniu zakończenia roku szkolnego.

Uczniom, rodzicom, nauczycielom i wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy bezpiecznego i owocnego wypoczynku.

Z życia Parafii