Wakacje

Ze względu na rozpoczynające się wakacje od niedzieli 28 czerwca zmienia się porządek Mszy św. w naszym kościele. W niedziele Msze św. będą o 7.00, 9.00, 11.00 i 18.00. W czasie wakacji wypominki będą przed Mszą św. o 9.00 i 11.00. W dni powszednie (poniedziałek-sobota) będzie zazwyczaj tylko jedna Msza św. o godz. 18.00.

Bez zmian pozostają godziny dyżurów w kancelarii. Kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00-17.00. W pilnych i nagłych sprawach można się kontaktować telefonicznie z księdzem pełniącym dyżur w parafii. Numer telefonu dyżurnego jest podany w gablocie przed kościołem, w gazetce parafialnej i na stronie parafii.

W niedzielę 28 czerwca ukaże się ostatni w tym roku szkolnym numer naszej gazetki parafialnej. W czasie wakacji będzie się ukazywał „Parafialnik Wakacyjny” zawierający intencje i ogłoszenia.

Punkt z odzieżą w lipcu i sierpniu będzie nieczynny. We wtorek 23 czerwca jest ostatni dyżur przed przerwą wakacyjną. Serdecznie dziękujemy Paniom z grupy charytatywnej, które przez cały rok poświęcają swój czas na jego prowadzenie.

Z życia Parafii