Wielkanocne podziękowania

Przeżywając uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego, dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do godnego i uroczystego przeżycia Triduum Paschalnego w naszej parafii: Osobom przygotowującym Ciemnicę, Grób Pański i cały wystrój kościoła, służbie liturgicznej – lektorom i ministrantom, p. Organistce, grupom prowadzącym czuwania i drogę krzyżową – Akcji Katolickiej, Oazie Rodzin, Różom Różańcowym, Kręgowi Biblijnemu, Grupie Charytatywnej.

Dziękujemy wszystkim, którzy w Niedzielę Palmową czytali Mękę Pańską w naszym kościele: Lektorom, Panom z Oazy Rodzin i Młodzieży gimnazjalnej. Dziękujemy Rodzicom, Dzieciom, Młodzieży i pani Katechetce za przygotowanie Misterium Męki Pańskiej na Mszę św. o godz. 12.00 w Niedzielę Palmową.

Dziękujemy za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Dziękujemy za ofiary złożone podczas adoracji krzyża i przy poświęceniu pokarmów, a także przy nabywaniu paschalików i chlebków wielkanocnych. Dziękujemy Członkom parafialnego koła Akcji Katolickiej, którzy przez cały Wielki Post zajmowali się ich rozprowadzaniem.

Dziękujemy za żywność ofiarowaną przy poświęceniu pokarmów. Dziękujemy Paniom z Akcji Katolickiej, dzięki którym żywność ta dotarła do potrzebujących.

Dziękujemy wszystkim, którzy w Wielką Sobotę pomogli w sprzątaniu kościoła i przygotowaniu do uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Dziękujemy pani Organistce i wszystkim Paniom, które na co dzień troszczą się o nasz kościół i dbają o jego otoczenie.

Z życia Parafii