Zaproszenie

W czwartek 28 maja przeżywamy święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Z tej okazji księża naszego dekanatu spotykają się na Mszy św. dziękczynnej za dar kapłaństwa. W tym roku będzie ona w kościele św. Maksymiliana na Mydlicach. Początek Mszy św. o godz. 19.30. Zapraszamy do udziału i wspólnej modlitwy.

Z życia Parafii