Maj w naszym kościele

We wtorek 1 maja rozpoczynamy tradycyjne nabożeństwo ku czci Najświętszej Maryi Panny. Nabożeństwo majowe w naszym kościele będzie codziennie po Mszy św. o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. W czwartek 3 maja przeżywamy uroczystość NMP Królowej Polski – głównej patronki naszej Ojczyzny. Ze względu na świąteczny charakter tego dnia, Msze św. będą o 7.00, 9.00, 11.00 i 18.00.

We wtorek za tydzień (8 maja) przypada uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika. Podobnie jak w poprzednich latach, o 18.00 będzie Msza św. za Zmarłych do św. Stanisława. Intencje można zgłaszać w zakrystii.

Maj to tradycyjnie miesiąc Pierwszej Komunii Świętej. W tym roku, ze względu na bardzo liczną grupę dzieci, Komunia Święta w naszej parafii będzie w dwóch terminach: w niedzielę 13 maja o 12.00 i w niedzielę 20 maja o 12.00. Trwają ostatnie przygotowania. Otoczmy naszą modlitwą Dzieci, Rodziców i panią Katechetkę.

Ze względu na Pierwszą Komunię Świętą, Msza św. chrzcielna będzie w ostatnią niedzielę maja (27 maja) o godz. 13.00. W maju, wyjątkowo, nie będzie roczków. Możliwość odprawienia intencji urodzinowej będzie podczas Mszy św. chrzcielnej w niedzielę 27 maja o 13.00. Kolejne roczki będą dopiero w czerwcu.

Z okazji Dnia Matki w naszym kościele będzie specjalna Msza św. za zmarłe Mamy. Podobnie jak przed rokiem, będzie ona 25 maja o godz. 18.00. Imiona i nazwiska Mam, za które będziemy modlić się w tej Mszy św., prosimy zgłaszać w zakrystii.

Z życia Parafii